bebe ardealul
Acasă Etichete Rezultate

Etichetă: rezultate

L2 Rezultatele etapei a XX-a * Clasament

CLASAMENT (*)1 UT ARAD 19 11 5 3 34-13 382 CS Mioveni 19 9 7 3 34-19 343 Rapid Bucureşti 19 9 5 5 29-18 324 Turris-Oltul Turnu Măgurele 19 9 5 5 33-24 325 Petrolul Ploieşti 19 8 7 4 19-16 316 Campionii Fotbal Club Argeş 19 8 6 5 25-23 307 Politehnica Timișoara 19 7 7 5 18-10 288 Farul Constanța 19 8 4 7 23-17 289 Metaloglobus Bucureşti 19 7 7 5 20-16 2810 Gloria Buzău 19 8 3 8 27-22 2711 Dunărea Călăraşi 19 7 5 7 25-25 2612 Viitorul Pandurii Târgu Jiu 19 7 5 7 25-26 2613 Universitatea Cluj 19 5 9 5 24-20 2414 Ripensia Timișoara 19 5 8 6 21-27 2315 Csikszereda Miercurea Ciuc 19 5 7 7 15-20 2216 Concordia Chiajna 18 5 6 7 15-21 2117 CSM...

L2 Rezultatele etapei a XVIII-a * Clasament

Rezultatele înregistrate în cadrul etapei a XVIII-a a Ligii a II-a: CLASAMENT (*)1 UT ARAD 15 9 5 1 32-10 322 CS Mioveni 17 8 7 2 29-16 313 Petrolul Ploieşti 16 8 5 3 18-14 294 Turris-Oltul Turnu Măgurele 16 8 4 4 29-18 285 Rapid Bucureşti 16 8 4 4 26-15 286 Metaloglobus Bucureşti 17 7 6 4 19-13 277 Campionii Fotbal Club Argeş 17 7 5 5 23-22 268 Farul Constanța 17 7 4 6 20-15 259 Politehnica Timișoara 17 6 6 5 17-10 2410 Gloria...

L2 Rezultatele etapei a XVII-a * Clasament * Programul etapei a XVIII-a

Rezultatele etapei a XVII-a în Liga a II-a: CLASAMENT (*)1. UT ARAD 14 9 4 1 31-9 312. CS Mioveni 16 8 6 2 28-15 303. Petrolul Ploieşti 15 8 4 3 17-13 284. Turris-Oltul Turnu Măgurele 15 8 3 4 28-17 275. Metaloglobus Bucureşti 16 7 5 4 18-12 266. Rapid Bucureşti 15 7 4 4 22-15 257. Farul Constanța 17 7 4 6 20-15 258. Campionii Fotbal Club Argeş 16 7 4 5 22-21 259. Politehnica Timișoara 16 5 6 5 15-10 2110. Universitatea Cluj 16 5 6 5 22-18 2111. Viitorul Pandurii Târgu...

L1 Rezultatele etapei a XVI-a * Clasament

CLASAMENT1. CFR CLUJ 16 9 4 3 35-13 312. Viitorul Constanţa 16 8 5 3 35-19 293. Astra Giurgiu 16 8 4 4 24-17 284. Universitatea Craiova 16 8 4 4 23-16 285. FCS Bucureşti 16 8 3 5 24-20 276. Gaz Metan Mediaş 16 7 5 4 25-21 267. FC Botoşani 16 5 7 4 24-23 228. Politehnica Iaşi 16 5 6 5 17-20 219. Dinamo Bucureşti 16 6 3 7 22-27 2110. Chindia Târgovişte 16 4 5 7 18-24 1711. Sepsi Sfântu Gheorghe 16 2 10 4 14-14 1612. Academica Clinceni 16 3 5 8 17-29 1413. Hermannstadt Sibiu 16 3 5 8 13-28 1414. FC Voluntari 16 1 4 11 9-29 7(M.C.)

L2 Rezultatele etapei a XVI-a * Clasament

CLASAMENT (*)1. CS MIOVENI 15 8 6 1 27-10 302. UT Arad 13 8 4 1 28-9 283. Farul Constanța 16 7 4 5 20-14 254. Petrolul Ploieşti 14 7 4 3 14-12 255. Turris-Oltul Turnu Măgurele 14 7 3 4 25-15 246. Metaloglobus Bucureşti 15 6 5 4 17-12 237. Rapid Bucureşti 14 6 4 4 17-14 228. Campionii Fotbal Club Argeş 15 6 4 5 20-20 229. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 15 6 3 6 18-20 2110. Gloria Buzău 15 6 2 7 22-17 2011. Politehnica Timișoara 15 5 5 5 14-9 2012. Dunărea Călăraşi 14 5 4 5 19-19 1913. Concordia Chiajna 14 5 4 5 13-17 1914. Universitatea Cluj 15 4 6 5 20-17 1815. Ripensia Timișoara 15 4 6 5 17-23 1816. CSM Reșița 15 4 4 7 20-26 1617. Csikszereda Miercurea...

L2 Rezultatele etapei a XV-a * Clasament

CLASAMENT1. CS MIOVENI 15 8 6 1 27-10 302. UT Arad 12 9 2 1 33-8 293. Turris-Oltul Turnu Măgurele 14 8 2 4 25-12 264. Petrolul Ploieşti 13 7 3 3 15-11 245. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 15 7 3 5 19-17 246. Gloria Buzău 14 7 2 5 23-14 237. Metaloglobus Bucureşti 15 6 5 4 18-13 238. Farul Constanța 15 6 4 5 15-14 229. Rapid Bucureşti 13 6 3 4 16-13 2110. Campionii Fotbal Club Argeş 14 6 3 5 19-18 2111. Ripensia Timișoara 15 5 5 5 21-22 2012. Dunărea Călăraşi 14 5 4 5 19-20 1913. Csikszereda Miercurea Ciuc 14 5 4 5 13-16 1914. Concordia Chiajna 14 5 4 5 12-17 1915. Universitatea Cluj 13 4 4 5 18-15 1616. CSM Reșița 14 4 3 7 17-23 1517. Politehnica Timișoara 14 3 5 6 12-10 1418. Sportul...

L2 Etapa a XIV-a * Rezultate * Clasament

Partida Turris-Oltul Turnu Măgurele-Petrolul Ploieşti a fost amânată pentru data de 20 noiembrie. CLASAMENT1 CS MIOVENI 14 7 6 1 23-10 272 UT Arad 11 8 2 1 31-8 263 Turris-Oltul Turnu Măgurele 13 8 2 3 25-11 264 Viitorul Pandurii Târgu Jiu 14 7 3 4 19-15 245 Metaloglobus Bucureşti 14 6 4 4 18-13 226 Farul Constanța 14 6 4 4 15-12 227 Rapid Bucureşti 12 6 3 3 14-10 218 Petrolul Ploieşti 12 6 3 3 14-11 219 Gloria...

L2 Rezultatele etapei a XIII-a * Clasament

CLASAMENT1 CS MIOVENI 13 7 6 0 23-8 272 Turris-Oltul Turnu Măgurele 13 8 2 3 25-11 263 UT Arad 10 7 2 1 28-6 234 Metaloglobus Bucureşti 13 6 4 3 18-12 225 Viitorul Pandurii Târgu Jiu 13 6 3 4 18-15 216 Petrolul Ploieşti 12 6 3 3 14-11 217 Gloria Buzău 12 6 2 4 20-11 208 Rapid Bucureşti 11 6 2 3 14-10 209 Farul Constanța 13 5 4 4 13-12 1910 Campionii Fotbal Club Argeş 12 5 2 5 16-17 1711 Ripensia Timișoara 13 4 4 5 19-21 1612 Csikszereda Miercurea Ciuc 12 4 4 4 12-15 1613 Concordia Chiajna 12 4 4 4 10-15 1614 Dunărea Călăraşi 12 4 3 5 16-18 1515 CSM Reșița 12 4 3 5 14-18 1516 Politehnica Timișoara 12 3 4 5 11-8 1317 Universitatea Cluj 12 3 4 5 17-15 1318 Pandurii...

L2 REZULTATE ETAPA A XII-A * CLASAMENT * PROGRAM ETAPA A XIII-A

Sâmbătă, duminică şi luni (19-21 octombrie) au loc partidele rundei a XIII-a în cadrul Ligii a II-a. Programul este următorul:În etapa precedentă s-au înregistrat...

L2 ETAPA A XI-A * REZULTATE * CLASAMENT

CLASAMENT1. Turris-Oltul Turnu Măgurele 11 8 1 2 22-7 252. CS Mioveni 11 6 5 0 19-5 233. UT Arad 8 6 1 1 26-5 194. Gloria Buzău 10 6 1 3 19-9 195. Metaloglobus Bucureşti 11 5 3 3 16-11 186. Petrolul Ploieşti 10 5 3 2 11-10 187. Rapid Bucureşti 9 5 2 2 13-9 178. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 11 5 2 4 16-14 179. Campionii Fotbal Club Argeş 10 5 1 4 13-13 1610. Farul Constanţa 11 4 3 4 8-8 1511. Concordia Chiajna 10 3 4 3 9-12 1312. Politehnica Timișoara 10 3 3 4 10-6 1213. Universitatea Cluj 10 3 3 4 13-10 1214. Dunărea Călăraşi 10 3 3 4 13-15 1215. CSM Reșița 10 3 3 4 12-16 1216. Ripensia Timișoara 11 3 3 5 12-19 1217. Csikszereda Miercurea Ciuc 10 2 4 4 10-15 1018. Pandurii...

L2 REZULTATELE ETAPEI A X-A * PROGRAMUL ETAPEI A XI-A * CLASAMENT

Rezultatele etapei a X-a din cadrul Ligii a II-a: CLASAMENT1. Turris-Oltul Turnu Măgurele 10 8 1 1 22-6 252. CS Mioveni 10 5 5 0 14-5 203. UT Arad 8 6 1 1 26-5 194. Gloria Buzău 10 6 1 3 19-9 195. Rapid Bucureşti 9 5 2 2 13-9 176. Campionii Fotbal Club Argeş 10 5 1 4 13-13 167. Metaloglobus Bucureşti 10 4 3 3 15-11 158. Farul Constanța 10 4 3 3 7-6 159. Petrolul Ploieşti 9 4 3 2 8-10 1510. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 10 4 2 4 14-13 1411. Concordia...

L2 ETAPA A IX-A * REZULTATE COMPLETE * CLASAMENT

CLASAMENT1 TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 9 7 1 1 20-5 222 UT Arad 8 6 1 1 26-5 193 Gloria Buzău 9 6 1 2 18-7 194 CS Mioveni 9 4 5 0 11-5 175 Rapid Bucureşti 9 5 2 2 13-9 176 Campionii Fotbal Club Argeş 9 5 1 3 13-10 167 Metaloglobus Bucureşti 9 4 2 3 14-10 148 CSM Reșița 9 3 3 3 11-9 129 Farul Constanța 9 3 3 3 6-6 1210 Concordia Chiajna 9 3 3 3 8-11 1211 Petrolul Ploieşti 8 3 3 2 7-10 1212 Ripensia Timișoara 9 3 2 4 11-13 1113 Viitorul Pandurii Târgu Jiu 9 3 2 4 7-12 1114 Universitatea Cluj 8 3 1 4 11-8 1015 Politehnica Timișoara 9 2 3 4 7-6 916 Csikszereda Miercurea Ciuc 8 2 3 3 8-10 917 Dunărea Călăraşi 9 2 3 4 10-13 918 Daco-Getica...

L1 ETAPA A XI-A * REZULTATE COMPLETE * CLASAMENT

CLASAMENT1 CFR CLUJ 11 7 3 1 28-8 242 Universitatea Craiova 11 7 1 3 17-11 223 Viitorul Constanţa 11 6 3 2 26-14 214 Gaz Metan Mediaş 11 5 3 3 20-16 185 Politehnica Iaşi 11 4 5 2 14-10 176 AFC Botoşani 11 3 6 2 17-17 157 Astra Giurgiu 11 4 3 4 14-14 158 Sepsi Sfântu Gheorghe 11 2 8 1 10-7 149 FCSB 11 4 2 5 13-17 1410 Dinamo Bucureşti 11 4 1 6 15-20 1311 Chindia Târgovişte 11 3 3 5 14-17 1212 Hermannstadt Sibiu 11 3 1 7 11-22 1013 Academica Clinceni 11 2 3 6 15-24 914 FC Voluntari 11 1 2 8 8-25 5(M.C.)

L1 ETAPA A X-A * REZULTATE * CLASAMENT

Rezultatele etapei a X-a în cadrul Ligii I: CLASAMENT1CFR CLUJ 10 6 3 1 25 8212Viitorul Constanţa 10 6 3 1 25 11213Universitatea Craiova 10 6 1 3 14 10194Gaz Metan Mediaş 10 5 3 2 20 13185Politehnica Iaşi 10 4 4 2 13 9166Astra Giurgiu 10 4 3 3 14 13157Sepsi Sf. Gheorghe 10 2 7 1 9 6138FC Botoşani 10 2 6 2 16 17129FCSB 10 3 2 5 10 171110Dinamo Bucureşti 10 3 1 6 13 191011Hermannstadt Sibiu 10 3 1 6 11 211012Chindia Târgoviște 10 2 3 5 13 17913Academica Clinceni 10 2 3 5 15 21914FC Voluntari 10 1 2 7 7 235(M.C.)

L2 ETAPA A VIII-A * REZULTATE * CLASAMENT

Rezultatele etapei a VIII-a în cadrul Ligii a II-a:CLASAMENT1 TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 8 7 1 0 18-2 222 UT Arad 7 5 1 1 20-5 163 Gloria Buzău 8 5 1 2 16-6 164 CS Mioveni 8 4 4 0 11-5 165 Rapid Bucureşti 8 5 1 2 13-9 166 Metaloglobus Bucureşti 8 4 1 3 14-10 137 Campionii Fotbal Club Argeş 8 4 1 3 10-8 138 Farul Constanța 8 3 3 2 5-4 129 Concordia Chiajna 8 3 3 2 7-9 1210 Viitorul Pandurii Târgu Jiu 8 3 2 3 6-8 1111 Petrolul...

L1 ETAPA A IX-A * REZULTATE COMPLETE * CLASAMENT

(M.C.; FOTO: LPF)

L2 ETAPA A VII-A * REZULTATE * CLASAMENT

CLASAMENT1. TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 7 6 1 0 16-2 192. Gloria Buzău 7 5 1 1 14-3 163. CS Mioveni 7 4 3 0 10-4 154. UT Arad 6 4 1 1 15-3 135. Rapid Bucureşti 7 4 1 2 10-7 136. Campionii Fotbal Club Argeş 7 4 0 3 9-7 127. Petrolul Ploieşti 6 3 2 1 7-6 118. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 7 3 2 2 6-6 119. Concordia Chiajna 7 3 2 2 6-8 1110. Metaloglobus Bucureşti 7 3 1 3 11-8 1011. Farul Constanța 7 2 3 2 4-4 912. CSM Reșița 7 2 2 3 9-8 813. Dunărea Călăraşi 7 2 2 3 8-11 814. Ripensia Timișoara 7 2 2 3 8-11 815. Daco-Getica Bucureşti 7 2 0 5 2-10 616. Politehnica Timișoara 7 1 2 4 3-5 517. Csikszereda Miercurea Ciuc 6 1 2 3 6-9 518. Pandurii...

L2 REZULTATELE ETAPEI A VI-A * CLASAMENT

În week-end-ul trecut, s-au disputat partidele etapei a VI-a în cadrul Ligii a II-a. Rezultatele au fost următoarele: CLASAMENT1. TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 6 6 0 0 15-1 182. CS Mioveni 6 4 2 0 9-3 143. Gloria Buzău 6 4 1 1 12-3 134. UT Arad 5 4 0 1 14-2 125. Campionii Fotbal...

Ultimele știri