bebe ardealul
Acasă Etichete Clasament

Etichetă: clasament

L2 REZULTATE ETAPA A XII-A * CLASAMENT * PROGRAM ETAPA A XIII-A

Sâmbătă, duminică şi luni (19-21 octombrie) au loc partidele rundei a XIII-a în cadrul Ligii a II-a. Programul este următorul:În etapa precedentă s-au înregistrat...

L2 ETAPA A XI-A * REZULTATE * CLASAMENT

CLASAMENT1. Turris-Oltul Turnu Măgurele 11 8 1 2 22-7 252. CS Mioveni 11 6 5 0 19-5 233. UT Arad 8 6 1 1 26-5 194. Gloria Buzău 10 6 1 3 19-9 195. Metaloglobus Bucureşti 11 5 3 3 16-11 186. Petrolul Ploieşti 10 5 3 2 11-10 187. Rapid Bucureşti 9 5 2 2 13-9 178. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 11 5 2 4 16-14 179. Campionii Fotbal Club Argeş 10 5 1 4 13-13 1610. Farul Constanţa 11 4 3 4 8-8 1511. Concordia Chiajna 10 3 4 3 9-12 1312. Politehnica Timișoara 10 3 3 4 10-6 1213. Universitatea Cluj 10 3 3 4 13-10 1214. Dunărea Călăraşi 10 3 3 4 13-15 1215. CSM Reșița 10 3 3 4 12-16 1216. Ripensia Timișoara 11 3 3 5 12-19 1217. Csikszereda Miercurea Ciuc 10 2 4 4 10-15 1018. Pandurii...

L2 REZULTATELE ETAPEI A X-A * PROGRAMUL ETAPEI A XI-A * CLASAMENT

Rezultatele etapei a X-a din cadrul Ligii a II-a: CLASAMENT1. Turris-Oltul Turnu Măgurele 10 8 1 1 22-6 252. CS Mioveni 10 5 5 0 14-5 203. UT Arad 8 6 1 1 26-5 194. Gloria Buzău 10 6 1 3 19-9 195. Rapid Bucureşti 9 5 2 2 13-9 176. Campionii Fotbal Club Argeş 10 5 1 4 13-13 167. Metaloglobus Bucureşti 10 4 3 3 15-11 158. Farul Constanța 10 4 3 3 7-6 159. Petrolul Ploieşti 9 4 3 2 8-10 1510. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 10 4 2 4 14-13 1411. Concordia...

L2 ETAPA A IX-A * REZULTATE COMPLETE * CLASAMENT

CLASAMENT1 TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 9 7 1 1 20-5 222 UT Arad 8 6 1 1 26-5 193 Gloria Buzău 9 6 1 2 18-7 194 CS Mioveni 9 4 5 0 11-5 175 Rapid Bucureşti 9 5 2 2 13-9 176 Campionii Fotbal Club Argeş 9 5 1 3 13-10 167 Metaloglobus Bucureşti 9 4 2 3 14-10 148 CSM Reșița 9 3 3 3 11-9 129 Farul Constanța 9 3 3 3 6-6 1210 Concordia Chiajna 9 3 3 3 8-11 1211 Petrolul Ploieşti 8 3 3 2 7-10 1212 Ripensia Timișoara 9 3 2 4 11-13 1113 Viitorul Pandurii Târgu Jiu 9 3 2 4 7-12 1114 Universitatea Cluj 8 3 1 4 11-8 1015 Politehnica Timișoara 9 2 3 4 7-6 916 Csikszereda Miercurea Ciuc 8 2 3 3 8-10 917 Dunărea Călăraşi 9 2 3 4 10-13 918 Daco-Getica...

L1 ETAPA A X-A * REZULTATE * CLASAMENT

Rezultatele etapei a X-a în cadrul Ligii I: CLASAMENT1CFR CLUJ 10 6 3 1 25 8212Viitorul Constanţa 10 6 3 1 25 11213Universitatea Craiova 10 6 1 3 14 10194Gaz Metan Mediaş 10 5 3 2 20 13185Politehnica Iaşi 10 4 4 2 13 9166Astra Giurgiu 10 4 3 3 14 13157Sepsi Sf. Gheorghe 10 2 7 1 9 6138FC Botoşani 10 2 6 2 16 17129FCSB 10 3 2 5 10 171110Dinamo Bucureşti 10 3 1 6 13 191011Hermannstadt Sibiu 10 3 1 6 11 211012Chindia Târgoviște 10 2 3 5 13 17913Academica Clinceni 10 2 3 5 15 21914FC Voluntari 10 1 2 7 7 235(M.C.)

L2 ETAPA A VIII-A * REZULTATE * CLASAMENT

Rezultatele etapei a VIII-a în cadrul Ligii a II-a:CLASAMENT1 TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 8 7 1 0 18-2 222 UT Arad 7 5 1 1 20-5 163 Gloria Buzău 8 5 1 2 16-6 164 CS Mioveni 8 4 4 0 11-5 165 Rapid Bucureşti 8 5 1 2 13-9 166 Metaloglobus Bucureşti 8 4 1 3 14-10 137 Campionii Fotbal Club Argeş 8 4 1 3 10-8 138 Farul Constanța 8 3 3 2 5-4 129 Concordia Chiajna 8 3 3 2 7-9 1210 Viitorul Pandurii Târgu Jiu 8 3 2 3 6-8 1111 Petrolul...

L1 ETAPA A IX-A * REZULTATE COMPLETE * CLASAMENT

(M.C.; FOTO: LPF)

L2 ETAPA A VII-A * REZULTATE * CLASAMENT

CLASAMENT1. TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 7 6 1 0 16-2 192. Gloria Buzău 7 5 1 1 14-3 163. CS Mioveni 7 4 3 0 10-4 154. UT Arad 6 4 1 1 15-3 135. Rapid Bucureşti 7 4 1 2 10-7 136. Campionii Fotbal Club Argeş 7 4 0 3 9-7 127. Petrolul Ploieşti 6 3 2 1 7-6 118. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 7 3 2 2 6-6 119. Concordia Chiajna 7 3 2 2 6-8 1110. Metaloglobus Bucureşti 7 3 1 3 11-8 1011. Farul Constanța 7 2 3 2 4-4 912. CSM Reșița 7 2 2 3 9-8 813. Dunărea Călăraşi 7 2 2 3 8-11 814. Ripensia Timișoara 7 2 2 3 8-11 815. Daco-Getica Bucureşti 7 2 0 5 2-10 616. Politehnica Timișoara 7 1 2 4 3-5 517. Csikszereda Miercurea Ciuc 6 1 2 3 6-9 518. Pandurii...

L2 PROGRAMUL ETAPEI A VII-A * CLASAMENT

CLASAMENT1. TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 6 6 0 0 15-1 182. CS Mioveni 6 4 2 0 9-3 143. Gloria Buzău 6 4 1 1 12-3 134. UT Arad 5 4 0 1 14-2 125. Campionii Fotbal Club Argeş 6 4 0 2 9-5 126. Metaloglobus Bucureşti 6 3 1 2 11-7 107. Rapid Bucureşti 6 3 1 2 8-7 108. Petrolul Ploieşti 5 3 1 1 6-5 109. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 6 3 1 2 6-6 1010. Concordia Chiajna 6 3 1 2 6-8 1011. Farul Constanța 6 2 2 2 4-4 812. CSM Reșița 6 2 1 3 8-7 713. Ripensia Timișoara 6 2 1 3 6-9 714. Daco-Getica Bucureşti 6 2 0 4 2-8 615. Dunărea Călăraşi 6 1 2 3 5-9 516. Politehnica Timișoara 6 1 1 4 3-5 417. Csikszereda Miercurea Ciuc 5 1 1 3 4-7 418. Universitatea...

L2 REZULTATELE ETAPEI A VI-A * CLASAMENT

În week-end-ul trecut, s-au disputat partidele etapei a VI-a în cadrul Ligii a II-a. Rezultatele au fost următoarele: CLASAMENT1. TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 6 6 0 0 15-1 182. CS Mioveni 6 4 2 0 9-3 143. Gloria Buzău 6 4 1 1 12-3 134. UT Arad 5 4 0 1 14-2 125. Campionii Fotbal...

L2 PROGRAMUL ETAPEI A VI-A

În perioada 6-8 septembrie, sunt programate partidele rundei a şasea în cadrul Ligii a II-a. Meciurile sunt următoarele: CLASAMENT1 TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 5 5 0 0 13-1 152 CS Mioveni 5 4 1 0 7-1 133 UT Arad 5 4 0 1 14-2 124 Gloria Buzău 5 4 0 1 12-3 125 Rapid Bucureşti 5 3 1 1 7-5 106 Metaloglobus...

L2 REZULTATE COMPLETE * CLASAMENT

Rezultatele etapei a cincea a Ligii a II-a, rundă disputată în perioada 31 august-3 septembrie: CLASAMENT1 TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 5 5 0 0 13-1 152 CS Mioveni 5 4 1 0 7-1 133 UT Arad 5 4 0 1 14-2 124 Gloria Buzău 5 4 0 1 12-3 125 Rapid Bucureşti 5 3 1 1 7-5 106 Metaloglobus Bucureşti 5 3 0 2 9-5 97 Campionii Fotbal Club...

L2 REZULTATE COMPLETE * CLASAMENT

Rezultatele complete ale etapei a patra din cadrul Ligii a II-a: CLASAMENT1 GLORIA BUZĂU 4 4 0 0 12-1 122 Turris-Oltul Turnu Măgurele 4 4 0 0 11-1 123 CS Mioveni 4 3 1 0 5-1 104 UT Arad 4 3 0 1 10-2 95 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 4 2 1 1 6-3 76 Fotbal Club Rapid 4 2 1 1 5-4 77 Petrolul Ploieşti 4 2 1 1 5-5 78 Metaloglobus Bucureşti 4 2 0 2 7-5 69 Campionii Fotbal...

L2 Programul etapei a patra * Clasament

În perioada 24-27 august, vor avea loc meciurile etapei a patra în cadrul Ligii a II-a. Programul meciurilor este următorul: CLASAMENT1 GLORIA BUZĂU 3 3 0 0 10-1 92 UT Arad 3 3 0 0 9-0 93 Turris-Oltul Turnu Măgurele 3 3 0 0 8-1 94 Clubul...

L2 Rezultate complete * Clasament

Rezultatele complete ale etapei a treia din cadrul Ligii a II-a: CLASAMENT1 GLORIA BUZĂU 3 3 0 0 10-1 92 UT Arad 3 3 0 0 9-0 93 Turris-Oltul Turnu Măgurele 3 3 0 0 8-1 94 Clubul Sportiv Muncitoresc Reșița 3 2 1 0 6-2 75 CS Mioveni 3 2 1 0 3-1 76 Campionii Fotbal Club Argeş 3 2 0 1 5-2 67 Petrolul Ploieşti 3 2 0 1 5-5 68 Concordia Chiajna 3 2 0 1 4-4 69 Fotbal...

L2 Programul etapei a treia * Clasament

Etapa a treia a Ligii a II-a se va desfăşura în perioada 17-20 august. Programul complet al rundei:CLASAMENT1 UTA 2 2 0 0 6-0 6 62 Turris-Oltul Turnu Măgurele 2 2 0 0 5-0 5 63 Gloria Buzău 2 2 0 0 3-1 2 64 Rapid Bucureşti 2 1 1 0 3-1 2 45 CSM Reșița 2 1 1 0 3-1 2 46 CS Mioveni 2 1 1 0 2-1 1 47 Farul...

L4: REZULTATE COMPLETE * CLASAMENT

Duminică, 15 aprilie, au avut loc partidele etapei a XIII-a în Liga a IV-a. În meciurile care au avut loc de la ora 11:00,...

L5: REZULTATE COMPLETE * CLASAMENT

Astăzi, 15 aprilie, a avut loc etapa a XVIII-a a Ligii a V-a. În meciurile care au început de la ora 11:00, s-au consemnat...

Ultimele știri