reclama autocenter

FC Botoşani a încheiat turul campionatului Ligii I, fără a pierde vreun meci în deplasare. În meciul jucat vineri, 5 noiembrie, în etapa a XV-a, s-a consemnat rezultatul Campionii Fotbal Club Argeş-FC Botoşani 0-1 (0-1), unicul gol fiind înscris de Edjouma (43).

16Academica Clinceni14041010-324

Etapa a XV-a se încheie luni, 8 noiembrie. Urmează două săptămâni de pauză, pentru jocurile echipei naţionale, în etapa a XVI-a, pe 20 noiembrie, fiind programat meciul FCS Bucureşti-FC Botoşani. (M. CONSTANTINESCU; FOTO: Campionii Fotbal Club Argeş)

Articolul precedentRomașcan cercetat penal pentru zădărnicirea combaterii bolilor
Articolul următorL2 Victorie în ultimele 18 minute de joc pentru Politehnica Iaşi
Stiri din Neamt, Bacau, Suceava, Iasi, Botosani, Vaslui. Primul ziar regional din regiunea Nord Est.