0:00

FC Botoşani a obţinut un punct în ultimul minut al partidei de la CS Mioveni, din etapa a XIII-a a Ligii I. Meciul disputat sâmbătă, 23 octombrie, s-a încheiat cu scorul de 1-1 (0-0), golurile fiind înscrise de Garutti (60)/Racoviţan (90).

L1 FC Botoşani a obţinut un punct în ultimul minut la Mioveni, ZCH NEWS - sursa ta de informațiiPână astăzi, 24 octombrie, în etapa a XIII-a a Ligii I, s-au mai înregistrat următoarele rezultate:

L1 FC Botoşani a obţinut un punct în ultimul minut la Mioveni, ZCH NEWS - sursa ta de informațiiCLASAMENT

16 Academica Clinceni 12 0 3 9 9-28 3

Pe 30 octombrie, în etapa a XIV-a, va avea loc meciul FC Botoşani-Farul Constanţa. (M. CONSTANTINESCU; FOTO: FC Botoşani)

Articolul precedentPeste 70 de posturi scoase la concurs în unitățile de pompieri din regiunea Nord-Est
Articolul următorL2 Politehnica Iaşi a mai contabilizat o înfrângere pe teren propriu