SUPERLIGA Rezultatele etapei a IV-a * Clasamentul la zi

SUPERLIGA Rezultatele etapei a IV-a * Clasamentul la ziCLASAMENT

1FCSB44008-212
2FC Voluntari43017-69
3Sepsi Sfântu Gheorghe42205-18
4Universitatea Craiova42204-18
5CFR Cluj42116-37
6Farul Constanţa42028-76
7Hermannstadt Sibiu42025-46
8Rapid Bucureşti41216-45
9Petrolul Ploieşti41215-65
10Universitatea Cluj41216-85
11UT Arad41124-64
12Suporter Club Oţelul Galaţi40312-43
13U Craiova 194841035-83
14Politehnica Iaşi41034-73
15FC Botoşani40224-62
16Dinamo Bucureşti40132-81

(M.C.)

Autor:

Vlad Bălănescu
Vlad Bălănescuhttp://www.zch.ro
Vlad Bălănescu este administratorul și redactorul șef al site-ului zch.ro. Este doctor în economie și se ocupă în principal de redactarea de materiale din acest domeniu dar și de analize de natură politică, educațională sau administrativă. De mai mult de șase ani scrie pentru site-urile www.mesagerulneamt.ro și www.zch.ro și săptămânalul Mesagerul de Neamț.

Ultima ora