0:00

Miercuri, 8 mai, s-a disputat restanţa din etapa a XII-a, dintre Ozana Târgu Neamţ şi Energia Pângăraţi.

L4 Ozana Târgu Neamţ-Energia Pângăraţi, un meci de… 15 minute, ZCH NEWS - sursa ta de informațiiCum era previzibil, scorul a luat repede proporţii, astfel că, după aproximativ 15 minute de joc, gazdele conduceau deja cu 5-0. Acesta a fost şi momentul în care jocul a fost întrerupt, întrucât „oaspeții au rămas în 6 jucători”, potrivit AJF Neamţ.

(*) se califică pentru play-off (**) penalizată cu 3 puncte de AJF Neamţ

Duminică, 12 mai, de la ora 11:00, va avea loc etapa a XIX-a, după următorul program: Speranţa Răuceşti-Bradu Borca, Victoria Horia-Ozana Târgu Neamţ şi Moldova Cordun-Energia Pângăraţi. (M. CONSTANTINESCU; FOTO: R. VASILIUS)