Expoziţie de fotografie şi grafică a copiilor din Borleşti

borlesti expo afisCasa Corpului Didactic (CCD) Neamţ vă invită, începând de vineri, 20 mai, ora 14:00, la o inedită expoziţie de fotografie şi grafică a elevilor de la Şcoala Gimnazială din comuna Borleşti.

Manifestarea are loc sub genericul „FOTO GRAFIA – expoziţie de fotografie şi grafică”, în organizarea profesorilor Bogdan Aniţulesei şi Octavian Pastor.

Coordonatorii manifestării sunt: prof. Florentina Vasiliu-Moise (director CCD Neamţ), prof. Ionel Pătrunjel (director Şcoala Gimnazială Borleşti), prof. Dumitru Filip (director adjunct Şcoala Gimnazială Borleşti), prof. Nadejda Aniţulesei (educaţie plastică), prof. metodist Gabriela Livia Curpănaru şi prof. metodist Carmen Ionela Muraru. (ZCH NEWS)

Autor:

Vlad Bălănescuhttp://www.zch.ro
Vlad Bălănescu este administratorul și redactorul șef al site-ului zch.ro. Este doctor în economie și se ocupă în principal de redactarea de materiale din acest domeniu dar și de analize de natură politică, educațională sau administrativă. De mai mult de șase ani scrie pentru site-urile www.mesagerulneamt.ro și www.zch.ro și săptămânalul Mesagerul de Neamț.

Ultima ora