Argint și mențiune la Olimpiada Națională de Pedagogie-Psihologie

Elevii de la Colegiul Național „Gheorghe Asachi” Piatra Neamț și Liceul Teologic Romano-Catolic „Sfântul Francisc de Assisi” Roman s-au întors cu premii valoroase de la Olimpiada Națională de Pedagogie-Psihologie, desfășurată în perioada 25-28 aprilie, la Sighetu Marmației.

Argint și mențiune la Olimpiada Națională de Pedagogie-PsihologieMihaela Netedu, clasa a XI-a la Liceul Teologic Romano-Catolic „Sfântul Francisc de Assisi” a obținut premiul II la disciplina „Managementul clasei de elevi” și Oana Mihaela Grivasă, clasa  XI-a la Colegiul Național „Gheorghe Asachi” a obținut mențiune din partea Ministerului Educației Naționale. (C.I.)

Autor:

Vlad Bălănescuhttp://www.zch.ro
Vlad Bălănescu este administratorul și redactorul șef al site-ului zch.ro. Este doctor în economie și se ocupă în principal de redactarea de materiale din acest domeniu dar și de analize de natură politică, educațională sau administrativă. De mai mult de șase ani scrie pentru site-urile www.mesagerulneamt.ro și www.zch.ro și săptămânalul Mesagerul de Neamț.

Ultima ora