PROGRAM TÂRGUL DE CRĂCIUN DE LA NEAMȚ, ediția a IV-a
13 decembrie 2019 – 5 ianuarie 2020

Vineri, 13 decembrie 2019 – ora 18.00
PROVINCIALII
Grupul “Floare de Colț”, Trupa “Happy Girls”, ANTONIA

Sâmbătă, 14 decembrie 2019 – ora 18.00
Clubul de copii „ARTIS”, MARK STAM, LOREDANA

Duminică, 15 decembrie 2019 – ora 18.00
Trupa “ATN”, Trupa “Andante”, THE MOTANS

Luni, 16 decembrie 2019 – ora 18.00
Roxy s Musical Team, LOS ANONIMOS

Marți, 17 decembrie 2019 – ora 18.00
Asociația “Melisma”, Ansamblul Folcloric “Comorile Neamțului”,
ALEXANDRU BRĂDĂȚAN, GRIGORE GHERMAN

Miercuri, 18 decembrie 2019 – ora 18.00
Liceul de Artă ,,Victor Brauner ” Piatra-Neamț,
ELENA IONESCU

Joi, 19 decembrie 2019 – ora 18.00
Clubul de copii „Allegria”, ADINA (HEAVEN)

Vineri, 20 decembrie 2019 – ora 18.00
Ansamblul folcloric “Dor Vânatorean”, Clubul „Cantus Art”, GLANCE

Sâmbătă, 21 decembrie 2019 – ora 18.00
Rubi’Ma Music Art, Smaranda Pintilescu, ANDA ADAM

Duminică, 22 decembrie 2019 – ora 18.00
Caravana lui Moș Crăciun, RICARDO CARIA

Luni, 23 decembrie 2019 – ora 18.00
Clubul de copii “Allegria”, Clubul „Pinocchio”,
Isabela Chitoșcă, NARCISA SUCIU

Marți, 24 decembrie 2019 – ora 18.00
Grupul ,,Floare de colț”, Sânziana Oșlobanu,
NICOLE CHERRY

Miercuri, 25 decembrie 2019 – ora 18.00
Grupul “Urmașii lui Ștefan Vodă” Târgu Neamț,
Alice Prundu, KEO

Joi, 26 decembrie 2019 – ora 18.00
GAȘCA ZURLI, GUESS WHO & BAND

Vineri, 27 decembrie 2019 – ora 17.00
Festivalul de Datini și Obiceiuri “Steaua sus Răsare”

Sâmbătă, 28 decembrie 2019 – ora 18.00
Asociația “Eu cred”, VALI CRĂCIUNESCU

Duminică, 29 decembrie 2019 – ora 18.00
Trupa “Happy Kids”, ELENA GHEORGHE

Luni, 30 decembrie 2019 – ora 18.00
Ansamblul “Doina Ceahlăului “, Rubi’Ma Music ART
MIHAI MĂRGINEANU & BAND

Marți, 31 decembrie 2019 – ora 18.00
REVELION

Miercuri, 1 ianuarie 2020 – ora 18.00
Grupul “ Joc de Neamț” Palatul Copiilor,
Teona Racheriu, Daria Pintilie, Isabela Ciudin
TOSTOGAN

Joi, 2 ianuarie 2020 – ora 18.00
Ștefania Ursache, Răzvan Ciobanu, Roxana Petricaru
DJ PROJECT & ANDIA

Vineri, 3 ianuarie 2020 –ora 18.00
Oana Ungureanu, Ionela Mardare,
DOMNUL PROBLEMĂ

Sâmbătă, 4 ianuarie 2020 – ora 18.00
Simona Manolache, Sânziana Oșlobanu,
Laurențiu Marian, Grupul Folcloric “Floare de colț”
ANSAMBLUL FOLCLORIC “FLORICICĂ DE LA MUNTE”

Duminică, 5 ianuarie 2020 – ora 18.00
Trupa “Admis”, RANDI & BAND

Articolul precedentBărbat dus la arestare pentru amenințări cu moartea
Articolul următorAngajări „aranjate” la spital, asistentă condamnată cu suspendare
Stiri din Neamt, Bacau, Suceava, Iasi, Botosani, Vaslui. Primul ziar regional din regiunea Nord Est.