bebe ardealul
Acasă Etichete Program

Etichetă: program

L1 Poli Iaşi, meci de trei puncte * FC Botoşani-deplasare dificilă la Mediaş

La acest final de săptămână, vor avea loc partidele rundei a XVII-a în cadrul Ligii I. Politehnica Iaşi evoluează, pe teren propriu, cu ultima...

L2 Programul etapei a XIX-a * Clasament

În acest week-end, vor avea loc partidele etapei a XIX-a în cadrul Ligii a II-a. Programul complet al rundei este următorul: CLASAMENT (*)1 UT ARAD 16 9 5 2 32-12 322 CS Mioveni 17 8 7 2 29-16 313 Rapid...

L2 Rezultatele etapei a XVII-a * Clasament * Programul etapei a XVIII-a

Rezultatele etapei a XVII-a în Liga a II-a: CLASAMENT (*)1. UT ARAD 14 9 4 1 31-9 312. CS Mioveni 16 8 6 2 28-15 303. Petrolul Ploieşti 15 8 4 3 17-13 284. Turris-Oltul Turnu Măgurele 15 8 3 4 28-17 275. Metaloglobus Bucureşti 16 7 5 4 18-12 266. Rapid Bucureşti 15 7 4 4 22-15 257. Farul Constanța 17 7 4 6 20-15 258. Campionii Fotbal Club Argeş 16 7 4 5 22-21 259. Politehnica Timișoara 16 5 6 5 15-10 2110. Universitatea Cluj 16 5 6 5 22-18 2111. Viitorul Pandurii Târgu...

L2 REZULTATE ETAPA A XII-A * CLASAMENT * PROGRAM ETAPA A XIII-A

Sâmbătă, duminică şi luni (19-21 octombrie) au loc partidele rundei a XIII-a în cadrul Ligii a II-a. Programul este următorul:În etapa precedentă s-au înregistrat...

L2 REZULTATELE ETAPEI A X-A * PROGRAMUL ETAPEI A XI-A * CLASAMENT

Rezultatele etapei a X-a din cadrul Ligii a II-a: CLASAMENT1. Turris-Oltul Turnu Măgurele 10 8 1 1 22-6 252. CS Mioveni 10 5 5 0 14-5 203. UT Arad 8 6 1 1 26-5 194. Gloria Buzău 10 6 1 3 19-9 195. Rapid Bucureşti 9 5 2 2 13-9 176. Campionii Fotbal Club Argeş 10 5 1 4 13-13 167. Metaloglobus Bucureşti 10 4 3 3 15-11 158. Farul Constanța 10 4 3 3 7-6 159. Petrolul Ploieşti 9 4 3 2 8-10 1510. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 10 4 2 4 14-13 1411. Concordia...

L2 PROGRAMUL ETAPEI A VIII-A

În acest week-end, se derulează etapa a VIII-a în cadrul Ligii a II-a. Programul complet al rundei:În fruntea clasamentului se menţine Turris-Oltul Turnu Măgurele,...

L2 PROGRAMUL ETAPEI A VII-A * CLASAMENT

CLASAMENT1. TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 6 6 0 0 15-1 182. CS Mioveni 6 4 2 0 9-3 143. Gloria Buzău 6 4 1 1 12-3 134. UT Arad 5 4 0 1 14-2 125. Campionii Fotbal Club Argeş 6 4 0 2 9-5 126. Metaloglobus Bucureşti 6 3 1 2 11-7 107. Rapid Bucureşti 6 3 1 2 8-7 108. Petrolul Ploieşti 5 3 1 1 6-5 109. Viitorul Pandurii Târgu Jiu 6 3 1 2 6-6 1010. Concordia Chiajna 6 3 1 2 6-8 1011. Farul Constanța 6 2 2 2 4-4 812. CSM Reșița 6 2 1 3 8-7 713. Ripensia Timișoara 6 2 1 3 6-9 714. Daco-Getica Bucureşti 6 2 0 4 2-8 615. Dunărea Călăraşi 6 1 2 3 5-9 516. Politehnica Timișoara 6 1 1 4 3-5 417. Csikszereda Miercurea Ciuc 5 1 1 3 4-7 418. Universitatea...

L2 PROGRAMUL ETAPEI A VI-A

În perioada 6-8 septembrie, sunt programate partidele rundei a şasea în cadrul Ligii a II-a. Meciurile sunt următoarele: CLASAMENT1 TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE 5 5 0 0 13-1 152 CS Mioveni 5 4 1 0 7-1 133 UT Arad 5 4 0 1 14-2 124 Gloria Buzău 5 4 0 1 12-3 125 Rapid Bucureşti 5 3 1 1 7-5 106 Metaloglobus...

L2 PROGRAMUL ETAPEI A V-A

(M.C.)

L2 Programul etapei a patra * Clasament

În perioada 24-27 august, vor avea loc meciurile etapei a patra în cadrul Ligii a II-a. Programul meciurilor este următorul: CLASAMENT1 GLORIA BUZĂU 3 3 0 0 10-1 92 UT Arad 3 3 0 0 9-0 93 Turris-Oltul Turnu Măgurele 3 3 0 0 8-1 94 Clubul...

L2 Programul etapei a treia * Clasament

Etapa a treia a Ligii a II-a se va desfăşura în perioada 17-20 august. Programul complet al rundei:CLASAMENT1 UTA 2 2 0 0 6-0 6 62 Turris-Oltul Turnu Măgurele 2 2 0 0 5-0 5 63 Gloria Buzău 2 2 0 0 3-1 2 64 Rapid Bucureşti 2 1 1 0 3-1 2 45 CSM Reșița 2 1 1 0 3-1 2 46 CS Mioveni 2 1 1 0 2-1 1 47 Farul...

PROGRAM BZONE FOLK-ziua a treia

Sâmbătă, 4 mai, ziua a treia a Festivalului BZONE FOLK se va desfăşura în aceleaşi două locaţii ca şi vineri: Casa Culturii "Ion Creangă"...

PROGRAM BZONE FOLK-ziua a doua

Festivalul BZONE FOLK Târgu Neamţ se desfăşoară vineri, 3 mai, în două locaţii: Casa Culturii "Ion Creangă" şi în centrul oraşului.În intervalul orar 13:00-15:00,...

Program de Sărbători la Bazinul de înot şi Sala sporturilor Roman

Bazinul de înot de la Roman va fi închis timp de 3 zile, în perioada 27-29 aprilie, informează Clubul Sportiv Municipal (CSM) din localitate."Precizăm...

Policlinica din Piatra Neamț își prelungește programul zilnic cu o oră

Ambulatoriul Integrat de Specialitate din Piatra Neamț va fi închis în perioada sărbătorilor de Paști și de 1 Mai. De vineri, 25 aprilie și...

Piatra Neamț: acces pe pârtie după un orar nou

Primăria Piatra Neamț anunță modificări ale orarului de acces pe Pârtia Cozla. Motivul îl reprezintă cererile venite din partea  schiorilor care doresc să-și petreacă...

Ultimele știri