pietricica turism

Bacău

Consilier I – Primăria Comunei Buciumi

Consilier juridic I – Serviciul Public Județean pentru Promovarea Turismului și Coordonarea Activității de Salvamont Bacău

Îngrijitor – Primăria Comunei Iteşti, judeţul Bacău

Referent IA – Direcția Județeană de Evidență a Persoanelor Bacău

Asistent medical generalist – Primăria Comunei Mărgineni, Judeţul Bacău

Consilier asistent – Primăria Comunei Iteşti, judeţul Bacău

Funcții vacante (5 posturi) – Liceul Tehnologic Dărmăneşti, judeţul Bacău

Consilier superior I – Primăria Municipiului Bacău

Responsabil monitorizare activități cu beneficiarii – Şcoala Gimnazială Specială „Maria Montessori” din Bacău

Director executiv adjunct II – Primăria Municipiului Bacău

Muncitor cu atribuții de fochist – Școala Gimnazială nr. 1, Comuna Bogdănești

Șef serviciu – Consiliul Judeţean Bacău

Administrator financiar II – Școala Gimnazială General Nicolae Șova, Poduri

Secretar școală – Şcoala Gimnaziala nr. 1, Slobozia

Botoșani

Muncitor calificat întreținere, laborant (2 posturi) – Colegiul Naţional August Treboniu Laurian, Botoşani

Muncitor calificat bucătărie – Liceul Pedagogic „Nicolae Iorga“, Botoşani

Îngrijitor – Liceul Pedagogic „Nicolae Iorga“, Botoşani

Asistent medical (1/2 normă) – Primăria Comunei Vârfu Câmpului, Judeţul Botoșani

Inginer auto debutant – Serviciul de Ambulanță Județean Botoșani

Artist instrumentist flaut și șef partidă violoncel (2 posturi) – Filarmonica de Stat din Botoşani

Magaziner – Direcția Servicii Publice, Sport și Agrement Botoșani

Funcții contractuale (11 posturi) – Agenţia Naţională de Cadastru şi Publicitate Imobiliară

Funcții contractuale – Direcția Servicii Publice, Sport și Agrement Botoșani

Iași

Agenţi pază debutanţi (2 posturi) – Primăria Comunei Ţibăneşti, judeţul Iași

Inginer de sistem debutant – Universitatea Tehnica „Gheorghe Asachi” din Iași

Îngrijitor – Şcoala Gimnazială „Veronica Micle” din Iaşi

Muncitor calificat III și muncitor calificat IV (3 posturi) – Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară „Ion Ionescu de la Brad” din Iaşi

Asistent medical PL – Spitalul Clinic de Recuperare Iaşi

Director medical și director financiar contabil (2 posturi) – Spitalul General C.F. Paşcani, județul Iași

Îngrijitor școală (3 posturi) – Universitatea Tehnică „Gheorghe Asachi“ din Iaşi

Expert I superior – economist și consilier I superior – inginer constructor – Curtea de Apel Iași

Șef serviciu și muncitor calificat (2 posturi) – Institutul de Boli Cardiovasculare „Prof. dr. George I.M. Georgescu” din Iași

Asistent medical generalist (2 posturi) – Institutul de Boli Cardiovasculare „Prof. dr. George I.M. Georgescu” din Iași

Laborant (S) (2 posturi) – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza“ din Iaşi

Administrator financiar (S) (2 posturi) – Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași

Medic (1/2 normă) – Primăria Comunei Lețcani, județul Iași

Muncitor calificat I – Căminul de Pensionari „Sf. Cuvioasă Parascheva“, Iaşi

Administrator patrimoniu M III – Universitatea Tehnică „Gheorghe Asachi” din Iaşi

Muncitor calificat – electrician I și asistent medical PL debutant – Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iaşi

Neamț

Paznic – Colegiul Naţional „Ştefan cel Mare“, cu sediul în Târgu-Neamţ

Secretar și paznic – Colegiul Tehnic „Gheorghe Cartianu” din Piatra-Neamţ

Asistent medical debutant – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ, județul Neamț

Șofer II (M) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ, județul Neamț

Infirmier – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ, județul Neamț

Asistent medical (PL) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Inginer IA (S) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Medical debutant (PL), asistent medical (PL), asistent medical debutant (PL) (3 posturi) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Asistent medical debutant (PL) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Asistent medical debutant (PL), spălătoreasă (G) (4 posturi) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Registrator medical (M) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Asistent medical debutant (PL) (6 posturi) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Referent de specialitate I – Stațiunea de Cercetare Dezvoltare Agricolă din comuna Secuien

Asistent medical (PL) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Asistent medical (PL) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Asistent medical debutant (PL) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Îngrijitor, infirmier și muncitor calificat IV – bucătar (9 posturi) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Brancardier (G) (5 posturi) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Muncitor calificat I (G) – instalator – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Șef serviciu (S) – Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ

Asistent medical generalist debutant PL – Spitalul Municipal de Urgență Roman, județul Neamț

Infirmier (2 posturi) – Spitalul Municipal de Urgență Roman, județul Neamț

Informatician II și șofer microbuz – Liceul cu Program Sportiv Piatra-Neamț, județul Neamț

Muncitor de întreținere (electrician) și muncitor de întreținere (instalator) – Liceul cu Program Sportiv Piatra-Neamț

Muncitor – fochist – Colegiul Naţional „Gheorghe Asachi” din Piatra-Neamț

Coordonator personal de specialitate II – Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Neamț

Consilier IA – Primăria Municipiului Piatra-Neamț, județul Neamț

Asistent social practicant și asistent social debutant (4 posturi ) – Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Neamț

Funcții contractuale – Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Neamț

Consilier juridic IA – Oficiul de Cadastru şi Publicitate Imobiliară Neamţ

Inspector de specialitate IA și psiholog stagiar – Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Neamț

Asistent medical debutant PL, specialitatea balneofizioterapie – Spitalul Municipal de Urgență Roman, județul Neamț

Suceava

Muncitor calificat – Liceul Tehnologic „Vasile Gherasim“, comuna Marginea

Infirmier – Direcția de Asistență Socială Siret, județul Suceava

Îngrijitor – Liceul Tehnologic „Vasile Gherasim“, comuna Marginea

Consilier juridic debutant, operator registrator de urgență și muncitor I (electrician) – Spitalul Judeţean de Urgenţă „Sfântul Ioan cel Nou” din Suceava

Vaslui

Instalator sanitar – Centrul Școlar de Educație Incluzivă „Elisabeta Polihroniade“, Vaslui

Administrator financiar (contabil) – Școala Gimnazială „George C. Dragu”, satul Coroiești, județul Vaslui

Muncitor calificat – Școala Gimnazială „Ion Murgeanu”, comuna Zorleni, județul Vaslui

Expert I superior – economist și consilier I superior – inginer constructor – Curtea de Apel Iași

Îngrijitor școală II – Școala Gimnazială Nr. 1. satul Albești

Pedagog școlar, asistent medical – Şcoala Profesională Specială „Sf. Ecaterina” din Huşi, judeţul Vaslui

Îngrijitor școală I – Școala Gimnazială „Victor Ion Popa”, satul Dodești

Referent principal – Comuna Mălușteni