pietricica turism

Duminică, 10 noiembrie, este programată ultima etapă a turului (a XI-a) în cadrul Ligii a IV-a, Seria A.

BRAVO BODEŞTI

Cea mai tare partidă a rundei este Bravo Bodeşti-Ozana Timişeşti, miza fiind stabilirea ocupantei locului 3 în clasament.

OZANA TIMIŞEŞTI

Celelalte meciuri ale etapei sunt: Bradu Borca-Stejarul Ţibucani, Speranţa Răuceşti-Flacăra Brusturi, Zorile Urecheni-Energia Pângăraţi, AS Grumăzeşti-Viitorul Podoleni şi ASF Girov-Voinţa Dochia.

CLASAMENT

1BRADU BORCA10100059730
2Speranţa Răuceşti1090143927
3Bravo Bodeşti10712311822
4Ozana Timişeşti10613351619
5Stejarul Ţibucani10523341317
6Zorile Urecheni10406263312
7Energia Pângăraţi10334192812
8Flacăra Brusturi10316234110
9Viitorul Podoleni1030719359
10AS Grumăzeşti102178417
11Voinţa Dochia102089406
12ASF Girov1011812374

(M. CONSTANTINESCU; FOTO: Bravo Bodeşti)

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here