L4 SERIA VEST Fruntașele au obținut noi victorii

Astăzi, 10 martie, a reînceput campionatul Ligii a IV-a Neamț, în Seria Vest. S-au înregistrat rezultatele:

L4 SERIA VEST Fruntașele au obținut noi victoriiCLASAMENT

1CSM Ceahlăul II Piatra Neamț14121154637
2Speranța Răucești121020531532
3Pietricica Piatra Neamț141013592331
4Ozana Timișești13724432923
5Viitorul Borca14716403022
6Victoria Tarcău14626201720
7AS Grumăzești13616393719
8Viitorul Podoleni14329124611
9Vulturul Costișa1230912429
10Borussia Pângărați13211022577
11ASF Girov13011212641

Seria Est, în care sunt mai puține echipe, va porni la drum pe 17 martie. (M.C.)

Autor:

Vlad Bălănescu
Vlad Bălănescuhttp://www.zch.ro
Vlad Bălănescu este administratorul și redactorul șef al site-ului zch.ro. Este doctor în economie și se ocupă în principal de redactarea de materiale din acest domeniu dar și de analize de natură politică, educațională sau administrativă. De mai mult de șase ani scrie pentru site-urile www.mesagerulneamt.ro și www.zch.ro și săptămânalul Mesagerul de Neamț.

Ultima ora