Acasă NEAMȚ L4 CSM Roman şi-a consolidat locul 3, profitând de pasul greşit al...

L4 CSM Roman şi-a consolidat locul 3, profitând de pasul greşit al Voinţei Ion Creangă

Duminică, 7 mai, au avut loc meciurile rundei a XXIV-a în cadrul Ligii a IV-a Neamţ. S-au înregistrat rezultatele:

L4 CSM Roman şi-a consolidat locul 3, profitând de pasul greşit al Voinţei Ion CreangăCLASAMENT

1VICTORIA HORIA2422021061566
2Speranţa Răuceşti242112982464
3CSM Roman2417431082255
4Voinţa Ion Creangă241635742751
5Ozana Timişeşti241446904446
6Unirea Trifeşti241446692846
7Viitorul Podoleni2411310525136
8Teiul Poiana Teiului2411112666834
9Vulturul Costişa249411365231
10Unirea Tămăşeni249213445729
11AS Grumăzeşti247413335625
12Voinţa Dochia247017398921
13Siretul Doljeşti2452173110417
14ASF Girov244416368316
15Biruinţa Gherăeşti2431203510810
16Viitorul Borca241518281178

Duminică, 14 mai, au loc partidele etapei a XXV-a, după următorul program:

L4 CSM Roman şi-a consolidat locul 3, profitând de pasul greşit al Voinţei Ion Creangă(M.C.)