0:00

CSM Ceahlăul Piatra Neamţ a reuşit să obţină un punct în ultimul minut al partidei disputate sâmbătă, 10 noiembrie, pe teren propriu, în compania formaţiei CSM Focşani. Autorul egalării a fost Cristian Copoţ-Barb, din lovitură de la 11 metri, după ce oaspeţii deschiseseră scorul prin Ştefan Pădineanu (45). De remarcat că fundaşul pietrean Marius Rusu a fost sancţionat cu cartonaş roşu în minutul 52.

L3 CSM Ceahlăul-CSM Focşani 1-1 (0-1) * Rezultate complete * Clasament, ZCH NEWS - sursa ta de informațiiAlte rezultate din etapa de astăzi (a XXII-a) în Seria I a Ligii a III-a: CSM Râmnicu Sărat-Sporting Lieşti 0-3 (0-1) – Robert Ţicămucă (29), Claudiu Maftei (64), Cristian Bahnaşu (74); Suporter Club Oţelul Galaţi-Metalul Buzău 3-1 (3-1) – Andrei Antohi (9, 22, 45)/Valentin Lungoci (44); Ştiinţa Miroslava-KSE Târgu Secuiesc 2-0 (0-0) – Răzvan Gorovei (55 – penalty), Eduard Sandu (78); Sănătatea Darabani-Foresta Suceava 0-4 (0-1) – Robert Martin (10), Robert Grumezescu (55, 80), Ionuţ Artenie (65); Gloria Buzău-Şomuz Fălticeni 7-0 (5-0) – Robert Asăvoaei (5), Ionuţ Roman (15, 22 – penalty), Petre Mihalache (32), Dragoş Ceauşel (35), Costin Puşcă (56), Florin Cazan (72); Bucovina Rădăuţi-AFC Botoşani II 4-0 (2-0) – Andrei Cerlincă (15 – penalty), Iulian Ionesi (35), Cătălin Coroamă (66), Stejărel Vişinar (90). CSM Paşcani a stat

L3 CSM Ceahlăul-CSM Focşani 1-1 (0-1) * Rezultate complete * Clasament, ZCH NEWS - sursa ta de informațiiCLASAMENT