FOTO. Stâlpul din apropierea Poliției Târgu Neamț dărâmat a doua oară

O mașină a intrat astăzi, 4 iulie, în stâlpul ce a mai fost dărâmat acum patru zile, din apropierea sediului Poliției Târgu Neamț .

De această dată, autoturismul a intrat cu laterala dreaptă în stâlp și l-a culcat iar la pământ.

FOTO. Stâlpul din apropierea Poliției Târgu Neamț dărâmat a doua oară

 

În acest moment, din informațiile noastre reiese că doar șoferul primea îngrijiri medicale în ambulanță.

FOTO. Stâlpul din apropierea Poliției Târgu Neamț dărâmat a doua oară

 

 

FOTO. Stâlpul din apropierea Poliției Târgu Neamț dărâmat a doua oarăPolițiștii urmează să stabilească dacă viteza sau o depășire neregulamentară a fost printre cauzele producerii acestui accident.

NB. – ultima imagine este de la accidentul din 30 iunie

C.I.

Autor:

Ultima ora