Acasă SOCIAL FOTO. 3 persoane au fost transportate la spital după ce mașina în...

FOTO. 3 persoane au fost transportate la spital după ce mașina în care se aflau a ajuns în câmp

O mașină în care se aflau 4 persoane a ieșit în decor în această dimineață, pe DE581 în comuna Oltenești, județul Vaslui.

FOTO. 3 persoane au fost transportate la spital după ce mașina în care se aflau a ajuns în câmp FOTO. 3 persoane au fost transportate la spital după ce mașina în care se aflau a ajuns în câmp FOTO. 3 persoane au fost transportate la spital după ce mașina în care se aflau a ajuns în câmp

 

La fața locului a intervenit Secția de Pompieri Huși cu o autospecială de stingere și modul descarcerare și 2 autospeciale de la serviciul de Ambulanță.

În urma accidentului, 3 persoane au fost transportate la spital, conștiente, informează ISU Vaslui.

Foto: ISU Vaslui

NICIUN COMENTARIU

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here