De unde veţi putea achiziţiona mărţişoare la Piatra Neamţ

Primăria Piatra Neamț a făcut cunoscute locurile în care se vor putea comercializa mărțișoare, ghiocei, felicitări și alte mici cadouri cu ocazia zilelor de 1 și 8 martie.

De unde veţi putea achiziţiona mărţişoare la Piatra NeamţÎntre 25 februarie și 10 martie, tonetele (fără corturi – 80 de locuri de câte 2 mp) vor fi amplasate în următoarele zone:

  • bd. Decebal – intersecţie cu bd. Mihai Eminescu (zona Muzeului de Istorie ) – 10 locuri;
  • bd. Decebal – intersecţie cu str. Independenţei (zona Gostat) – 10 locuri;
  • bd. Decebal (zona magazinului „Petrodava”) – 10 locuri;
  • pţa. Ştefan cel Mare (vis-a-vis de Complexul Comercial „Unic” – zona Farmaciei) – 10 locuri;
  • str. Mihai Viteazu (zona Halei „Orion”) – 10 locuri;
  • Str. Mihai Viteazu (zona Complexului Comercial „Profi”) – 10 locuri;
  • Gară (zona Bisericii „Pogorârea Sf. Duh”) – 10 locuri;
  • Complex „Pietricica” ( zona Complexului Comercial „Cosmos”) – 10 locuri. (ZCH NEWS)

Autor:

Vlad Bălănescuhttp://www.zch.ro
Vlad Bălănescu este administratorul și redactorul șef al site-ului zch.ro. Este doctor în economie și se ocupă în principal de redactarea de materiale din acest domeniu dar și de analize de natură politică, educațională sau administrativă. De mai mult de șase ani scrie pentru site-urile www.mesagerulneamt.ro și www.zch.ro și săptămânalul Mesagerul de Neamț.

Ultima ora

VIDEO Accident la Vânători-Neamț

Accident în comuna Vânători-Neamț. https://www.facebook.com/reel/1296778415199111 Vom reveni cu detalii.