0:00

ACTUALIZARE: În partida din sferturi, juniorii CSM Ceahlăul Piatra Neamţ au pierdut, scor 0-1, în disputa cu cei de la FC Voluntari. (M.C.)

********

ŞTIRE INIŢIALĂ: Juniorii CSM Ceahlăul Piatra Neamţ (2007) participă zilele acestea la Bucharest Stars Cup. Pietrenii au obţinut calificarea în sferturile de finală, după ce au învins toate adversarele din grupa B. Luni, 22 aprilie, s-a înregistrat rezultatul CSM Ceahlăul 2007-Tandem Sport 5-0 (Ovidiu Mahu-3 şi Gheorghiță Scurtu-2).

ACTUALIZARE Bucharest Stars Cup: Juniorii CSM Ceahlăul, în sferturi după 3 victorii, ZCH NEWS - sursa ta de informațiiMarţi, 23 aprilie, pietrenii au disputat două jocuri: CSM Ceahlăul 2007-Steaua Noua Generație 6-1 (Matei Găleată-3, Ovidiu Mahu-2 şi Rareş Tudosă) şi CSM Ceahlăul 2007-FC Voluntari 3-0 (Matei Găleată, Gheorghiţă Scurtu şi David Orchianu). Tot astăzi, 23 aprilie, pietrenii urmează să dispute şi meciul din sferturi, adversarul nefiind cunoscut la ora publicării acestei ştiri. (M. CONSTANTINESCU; FOTO: CSM Ceahlăul Juniori)