FOTO. Stâlpul din apropierea Poliției Târgu Neamț dărâmat a doua oară

O mașină a intrat astăzi, 4 iulie, în stâlpul ce a mai fost dărâmat acum patru zile, din apropierea sediului Poliției Târgu Neamț .

De această dată, autoturismul a intrat cu laterala dreaptă în stâlp și l-a culcat iar la pământ.

FOTO. Stâlpul din apropierea Poliției Târgu Neamț dărâmat a doua oară

 

În acest moment, din informațiile noastre reiese că doar șoferul primea îngrijiri medicale în ambulanță.

FOTO. Stâlpul din apropierea Poliției Târgu Neamț dărâmat a doua oară

 

 

FOTO. Stâlpul din apropierea Poliției Târgu Neamț dărâmat a doua oarăPolițiștii urmează să stabilească dacă viteza sau o depășire neregulamentară a fost printre cauzele producerii acestui accident.

NB. – ultima imagine este de la accidentul din 30 iunie

C.I.

Autor:

Ultima ora

Neamț Afaceri oneroase cu lemn. Două TIR-uri au fost sechestrate de anchetatori

În domeniul exploatării lemnului unii dintre cei implicați își...

VIDEO-FOTO. Maestrul Florin Piersic primește o stea pe Aleea Personalităților din Piatra Neamț

Evenimentul zilei la Piatra Fest 2026: maestrul Florin Piersic...

Neamț O casă din Pipirig a ars în totalitate. Agoniseala de-o viață s-a transformat în scrum

Un scurtcircuit electric cauzat de un conductor electric defect...